Hakkımızda

KURUCUNUN MESAJI

2005 yılından beri teknoloji ile ilgilenen biri olarak o yıllardan itibaren kendi web sitelerimi oluşturdum, internetin içinde hep vardım. Şimdi ise 2019 yılından beri hızla yükselen ve bambaşka bir sektör haline gelen e-ticarete atıldım.

Bu siteyi kurmakta ki amacım e-ticarette ki büyüme hacminden yararlanmak ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak yardımcı olabilmek. Bir satıcı olmaktan öte bende tıpkı sizler gibi bir müşteriyim. Herkes gibi bende popüler e-ticaret sitelerinden alışveriş yapıyor, bazen iade ediyor, bazen ürünlere yorum yapıyorum. Yani bende sizden biriyim. Ne istediğinizi çok iyi biliyor, ne istemediğinizle de bir o kadar ilgileniyorum.

Ekonomide ki daralma nedeniyle hepimiz zorlu süreçlerden geçiyoruz. Bizde elimizden geldiğince sizlere en uygun fiyatları sunmayı amaçlıyor, malımızın arkasında da hep durmak istiyoruz. Bu yolda sizin memnuniyetinizi alarak beraber büyümek en büyük hedefimiz.

Bu hedefe birlikte yürüyelim…

Saygılarımla

Coşkun Uygun

Relavant kurucusu

Menü

Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Seni burada görmek harika!

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Zaten hesabınız mevcut mu?

Hızlı gör

Close

Categories